Deloitte Advisory s.r.o.

Deloitte

Deloitte Advisory s.r.o.

S kým se potkáte

 

 

evzen
Evžen Blahanravau

 

Co by vás mohlo zajímat

Čím se vaše firma primárně zabývá?

Poradenství v oblasti digitální transformace, příprava digitálních strategií, návrh a implementace nových řešení napříč mnoha odvětvími. Díváme se na věci z pohledu uživatele a komplexně, abychom dokázali navrhnout řešení, které přináší výhody pro všechny zapojené strany.
UX u nás řešíme v týmech okolo Pavla Špryňara (tým digitálních strategií, návrhu, implementací a práci s daty) a Evžena Blahanravau (tým digitálních bankovních služeb).

Jak vám do toho zapadá UX a jak je ve firmě vnímáno?

Spokojenost zákazníka je pro nás prvořadý cíl, stejně pohlížíme i na zákazníky našich zákazníků. Při tvorbě naších návrhů se díváme očima koncového uživatele a hledáme cesty, jak nejlépe vyřešit potřebu uživatele, jak mu jeho aktivity zjednodušit a zpříjemnit. Je pro nás podstatné, aby i ze zdánlivě nudného a složitého procesu odcházel uživatel s dobrým pocitem, či snad nadšením.

Jakou vizi – cíl má vaše UX oddělení?

Chceme, aby služby a řešení, která navrhujeme pro naše klienty a koncové uživatele, byly špičkové a měnily k lepšímu již dávno zaběhnuté věci. Nebudeme se spokojit s průměrem. Simply the best 🙂

Co je pro vás v současnosti největší výzvou?

Čím dál více projektů řešíme pohledem na problémy a potřeby očima koncových uživatelů. Hledáme další posily do našich týmů, protože se nám daří, máme čím dál více projektů a do budoucna očekáváme, že tento trend bude zachován.

Kolik vás v UX je a jak jsou jednotliví členové zaměření?

Oba výše zmíněné týmy mají dohromady cca 50 lidí, zhruba pětina se věnuje přímo zákazníkovi a návrhu konceptů a aplikací.

S kým konkrétně bych se ve vašem oddělení setkal a pracoval?

Obecně – experti za jednotlivé odvětví, byznysové a technologicky orientovaní experti a architekti, designéři, konzultanti, vývojáři a mnoho dalších kolegu.
Sejde se UX designer, ajťák, auditor, daňař, právník, finančák a pojistný matematik. Ne, to není začátek vtipu. To je začátek pracovního dne v Deloitte.

Co je náplní práce lidí ve vašem týmu?

Vymýšlení postupů při digitálních strategiích a transformacích, návrh postupných kroků změn v komunikaci se zákazníkem, úpravách ve stylu a prezentaci, dopady do celkového vnímaní společnosti, brandu a služeb zákazníkem. Komunikace a validace očekávání a potřeb se zástupci klienta, rozpracování komplexního pohledu do dílčích prototypů a vizualizace, otestování na (vybraných, reálných) uživatelích. Následná technická realizace, spolupráce s dalšími týmy v rámci dodávky.

Co máte v plánu na nejbližší rok, abyste se vzdělávali a rozvíjeli své dovednosti a znalosti?

Náš dynamicky rozvíjející tým si aktuálně vybírá konference, kterých se chceme zúčastnit, plánujeme školení a interní vzdělávání v rámci týmu. Pro nás je to standartní proces v rámci kariérního plánování, který děláme každý rok s přesahem na několik let dopředu.

Je to pro vás priorita, případně jak moc je důležitá?

Ano, naši zákazníci od nás očekávají kvalitu a jistotu dodávky. Spolupracuje s dalšími partnery a společnostmi v oblastech, kde dohromady můžeme přinést větší přidanou hodnotu. Naše týmy zapojujeme do mezinárodních projektů, což je příležitost se ukázat na velkých iniciativách přesahující několik světadílů, zároveň ale i odpovědnost být na toto připraven.

Hledáte teď aktuálně někoho do svého týmu a koho?

Do digitálního týmu hledáme UX Designery, UX Researchery (a moderátory), specialisty na Customer Experience, UI Designery, dále grafika, rozšiřujeme technologicky orientovaný tým (specialisty, front-end vývojáře) a datové orientované experty.

Na koho se mám obrátit, pokud bych měl zájem o práci u vás?

Pavel a Evžen, ti už s Vámi zařídí další kroky.

Je ještě něco, co zde nepadlo a je dobré to zmínit?

Projekty nás fakt baví! Abychom jich zvládli ještě víc, potřebujeme právě vás! Zákaznický pohled a technologie jsou budoucnost a my ji chceme tvořit!

 Zpět na úvodní stránku