IBM Česká republika, spol. s r.o.

 

ibmpos_blurgb

 

IBM Česká republika, spol. s r.o.

S kým se potkáte

martin-ludvik-ram

Martin Ludvík

Má spolupráce s IBM trvá již čtvrtým rokem. O UX design se zajímám poslední rok. Aktuálně jsem součástí IBM Studios. Má pracovní náplň obsahuje přípravu workshopů pro klienty pomocí patentované metodiky IBM Design Thinking. Dále se věnuji tvorbě wireframů, prototypů a grafických návrhů pro mobilní aplikace a webové stránky či platformy.

Linkedin

 

matus-hromada-raam


Matúš Hromada

V IBM se točím kolem designu obecně již šestým rokem. Od digitální a tiskové grafiky převážně pro marketingové účely jsem se postupně dostával do oblasti UX. Po vzniku IBM Interactive Experience v ČR jsem se stal Senior Designerem v pražském IBM Studios. Pracujeme pro klienty v regionu CEE a vždy ze sebe dostáváme maximum. Moje výkonnost kolísá pouze v zimním období kdy si dopřávám výlety do sousedních Tater.

Linkedin

 

Co by vás mohlo zajímat

Čím se vaše firma primárně zabývá?

Žijeme ve světě, který je stále více technologický, vzájemně propojený a inteligentní. Vstupujeme do nové éry v oblasti technologií i podnikání. Spojením našich schopností a znalostí týkajících se Cloudu, Analytiky, Security, mobilního a sociálního světa a IOT (Internet of Things) IBM pomáhá změnit svět.
Měníme jak tvoříme. Jak spolupracujeme. Jak analyzujeme. Jak se zapojujeme do současného dění. A IBM je lídrem v této globální transformaci.
Cokoliv chcete ve své kariéře dokázat můžete dokázat v IBM. Ať už jsi vysokoškolák nebo postgraduál pomůžeme ti proměnit tvoje roky studia do hmatatelných úspěchů prostřednictvím široké škály globálních pracovních příležitostí a rozvojových programů. Pro talentované jedince máme pracovní příležitosti ve všech oblastech, kterými se zabýváme.
Připoj se k nám a nech IBM posunout tvou kariéru kamkoliv chceš.

Jak vám do toho zapadá UX a jak je ve firmě vnímáno?

Design je v popředí a centru všeho, co v IBM Interactive Experience děláme. Design ve smyslu použitelnosti a užitečnosti založené na pochopení uživatelů – empatii. Stavíme na tvůrčích přístupech a zvláštní pozornost věnujeme bezpečnosti, soukromí a škálovatelnosti vytvářených inovativních řešení.
IBM Interactive Experience je jednotka spojující digitální agenturu ve větším měřítku, konzultantskou činnost se smyslem pro kreativitu a schopnost realizovat nápady díky síle integrace celého systému. Spokojenost zákazníků a jejich unikátní prožitky jsou pro nás a naše zákazníky alfou a omegou s přesahem z digitálního světa také do světa fyzického.
Jsme tady abychom pomohli společnostem transformovat se pomocí mobilních a digitálních technologií aby mohli dosáhnout nové prožitky pro zákazníky a zaměstnance které rozvíjí růst.

S kým konkrétně bych se ve vašem oddělení setkal a pracoval?

Záleží na tom do jakého týmu zabývajícího se UX by ses zapojil/a, přijď si s námi popovídat a dozvíš se víc.

Co je náplní práce lidí ve vašem týmu?

IBM Interactive Experience spojuje 9 700 designerů, vývojářů a konzultantů, kteří pracují s klienty IBM na vytváření datově řízeného designu pro všechny oblasti zákaznické a zaměstnanecké zkušenosti: od virtuálních showroomů a digitálních prožitků spojujících zákazníky a danou značku, přes byznys aplikace, až po obsah digitálních marketingových kampaní.

Hledáte teď aktuálně někoho do svého týmu a koho?

Všechny aktuální otevřené pozice můžete sledovat na http://ibm.biz/jobsvIBMCR nebo na http://ibm.com/employment/cz

Na koho se mám obrátit, pokud bych měl zájem o práci u vás?

kamila.rihova@cz.ibm.com, +420 728 411 489

 Zpět na úvodní stránku