Lundegaard, spol. s.r.o.

lundegaard

Lundegaard, spol. s.r.o.

S kým se potkáte

fotka-ram-michal-krcmar

Michal Krčmář
UX Architect / Senior Online Consultant

V digitálu působím 10 let, přímo UX se věnuji čtvrtým rokem. Na Lundegaardu mě baví přátelská, rodinná atmosféra, možnost se učit od ostatních kolegů z týmu a neustále se tak vzdělávat.

 

michal-krcmar-foto-ram

Martin Svoboda
UX Designér

Lundegaard mi dal šanci navrhovat aplikace a služby, které dávají smysl. Zároveň mám prostor se vzdělávat a zlepšovat se v mém oboru. A to mě fakt baví.

 

emil

Emil Hampejs
Senior UX designer / Senior online konzultant

15 let se profesionálně věnuji návrhům uživatelských prostředí webů, systémů a aplikací pro různé platformy. Momentálně se tomu říká UX :-). Podílel jsem se na nepočítaně projektech z různých segmentů, od návrhu microsites až po bankovní systémy (AirBank, Českomoravská stavební spořitelna, Erste Group aj.)..

 

artem2

Artem Markewich
Junior UX Designér

UX doslova miluju! I proto jsem také šel pracovat do Lundegaardu. I když jsem zde teprve krátce, dostávám dostatek prostoru a mohu se podílet na kreativních projektech, kde společně s kolegy hledáme to nejlepší řešení z pohledu UX. To je sen každého juniora! 🙂

 

pro

Jan Procházka
„Šéf“ konzultačního a UX oddělení

Krom šíření více i méně reálných vizí o budoucnosti Digital Customer Experience se snažím budovat team šikovných a motivovaných lidí a shánět pro ně na trhu tu nejlepší práci.

Co by vás mohlo zajímat

Čím se vaše firma primárně zabývá?

Lundegaard je tu proto, aby pomocí chytrých digitálních řešení dělal lidem život snazší a díky tomu pomáhal našim klientům dosahovat stanovených obchodních cílů.

Jak vám do toho zapadá UX a jak je ve firmě vnímáno?

Zásadně! UX, nebo lépe Customer Experience, je pro nás klíčovou kompetencí, která nám mimo jiné pomáhá se odlišit na trhu od konkurence.

Co je pro vás v současnosti největší výzvou?

Kvalitní a motivovaní lidé v teamu.

Kolik vás v UX je a jak jsou jednotliví členové zaměření?

Osob dotýkajících se UX designu je v naší firmě kolem 10ti a mají různorodé zaměření. K celkovému dodání „zákaznické zkušenosti“ ale přispívají tak nějak všichni.

S kým konkrétně bych se ve vašem oddělení setkal a pracoval?

Přijďte a uvidíte! Potkáte jak nadšené juniory, tak lidi podepsané pod klíčovými weby bank, TELCO firem či dodavatelů utilit.

Co je náplní práce lidí ve vašem týmu?

Vše od business konzultace, user research, až po detailní UXD návrh, prototypy a jejich testování na reálných lidech. Najdete tu ale i vizuální designéry (grafiky) a odborníky na analytiku a BI.

Je to pro vás priorita, případně jak moc je důležitá?

Ano, vzdělávání a rozvoj našich zaměstnanců vnímáme jako prioritu, protože náš business je postavený právě na lidech a jejich dovednostech.

Hledáte teď aktuálně někoho do svého týmu a koho?

Samozřejmě! Kontinuálně hledáme stále nové a nadějné UXáky. Třeba zrovna TEBE! 🙂

Na koho se mám obrátit, pokud bych měl zájem o práci u vás?

Obrať se na kohokoliv z našeho týmu, které potkáš přímo na konferenci. Jinak tvým primárním kontaktem bude Honza Procházka, šéf našeho UX oddělení (jan.prochazka@lundegaard.eu).

 Zpět na úvodní stránku