Outboxers s.r.o.

Co by vás mohlo zajímat

Čím se vaše firma primárně zabývá?

Vytváříme digitální produkty a služby budoucnosti. Ověřujeme jejich smysluplnost na trhu. Takže výzkum, produktový vývoj a CX/UX.

Jak vám do toho zapadá UX a jak je ve firmě vnímáno?

UX je naše nastavení mysli. Je nedílnou součástí naší kultury a přístupu k zákazníkům, ať už se jedná o ty, co nás platí (velké firmy), nebo uživatelé našich produktů. 

Jakou vizi – cíl má vaše UX oddělení?

Celá firma je “UX oddělení” :) Chceme být top firma v Evropě, která pomáhá vytvářet opravdu smysluplné digitální produkty. Chceme být v shortlistu vysněných firem všech designérů a inovátorů s open mindsetem a produktovým myšlením, kteří hledají uplatnění na trhu.

Co je pro vás v současnosti největší výzvou?

Etablovat se na českém trhu a expanze do zahraničí.

Kolik vás v UX je a jak jsou jednotliví členové zaměření?

V kanclu nás sedí 10 kmenových zaměstnanců. Dále máme blízké partnery, které považujeme za součást naší kultury a pomáhají nám doplnit kompetence, které nám chybí.

S kým konkrétně bych se ve vašem oddělení setkal a pracoval?

S Eli, Káťou, Helenou, Míšou, Anetou, Lukášem, Jakubem, Štěpánem, Daliborem a Michalem ;-) Na fotce je pár z nich...

 

Co máte v plánu na nejbližší rok, abyste se vzdělávali a rozvíjeli své dovednosti a znalosti?

Vzdělávání a rozvíjení svých dovedností se věnujeme neustále. Jak říkal Tomáš Baťa: “Chceš li vybudovat velký podnik, vybuduj nejprve sebe”. Každý týden věnujeme jedno odpoledne k vzdělání ostatních (tzv. nalejvárny a panelové diskuze), každý čte minimálně jednu knihu měsíčně, máme vlastní vzdělávací akademii pro veřejnost (ShowHow) a hlavně jezdíme do světa, potkáváme se s top experty na danou problematiku.

Co je náplní práce lidí ve vašem týmu?

To, co všechny spojuje je, že se úplně všichni potkávají s klienty i koncovými zákazníky našich produktů. Takže všichni jsou víceméně výzkumníci. Každý se pak hluboce specializuje na nějakou kompetenci - business development, prototyping, výzkum, produktový management...

Je to pro vás priorita, případně jak moc je důležitá?

Ano. Nejdůležitější.

Na koho se mám obrátit, pokud bych měl zájem o práci u vás?

Na kohokoliv v Outboxers. Primárně na Michala a Dalibora.

Zpět na úvodní stránku