Hledám práci

Hledáte práci v UX? 

Kromě agregovaného přehledu aktuálních nabídek  volných míst UX pozic v ČR na našem webu vám můžeme pomoci i přímo. Díky kontaktu s UX komunitou a řadou firem, co se účastní našich veletrhů, vám můžeme dát tipy na pozice, které nemusejí být veřejné. Často také víme více, než je napsané v samotných inzerátech a můžeme vám doporučit, která z nabízených pozic je pro vás vhodná. A v neposlední řadě vám můžeme zprostředkovat přímý kontakt na někoho uvnitř firmy, pokud vám například nikdo neodpověděl a vy nevíte, co se děje.

Stačí napsat

Pokud máte zájem nějak pomoci nebo se jen porostě na něco zeptat, stačí když mne (Jan Hlaváč = Ošklivý sup) kontaktujete jednou z možných cest:

Na této stránce pak najdete příklady a inspirace, jak udělat CV a portfólio.

Reference

Přemysl Kachlík - “Honza Hlaváč mě sám od sebe oslovil když na UX CZ Slacku zjistil, že hledám práci. Rychle zjistil co hledám a co nabízím, zkontaktoval mě s recruiterkou v jednom Brněnském startupu a po pár schůzkách byla ruka v rukávě :) tomu říkám práce pro komunitu!“

Helena Šimková - "Honzovi jsem se jednou zmínila, že přemýšlím o změně zaměstnavatele a on se mě okamžitě ujal. Řekla jsem mu svou představu o nové práci a on vysypal z rukávu aktuální nabídky včetně detailních (někdy i zákulisních :)) informací. Co nevěděl sám, dokázal díky svým kontaktům velmi rychle zjistit. I díky němu jsem se domluvila na spolupráci s Outboxers, takže jeho služby mohu jen doporučit."

Lidé, co aktuálně hledají práci v UX

Pokud hledáte práci a chcete zde být po dobu hledání uvedeni, napište na některý z kontaktů uvedený výše.