UX mentoring

Pokud potřebujete mentora ke svému rozvoji nebo jen pro konkrétní projekt, zde najdete přehled lidí, na které se můžete obrátit. Stránka je zatím v beta verzi, buďte prosím shovívavý. Až nasbíráme více informací, jak se jednotlivý mentoři budou prezentovat, připravíme stránku na míru těmto informacím.

Pokud byste zde chtěli mít váš profil jako mentora, napište na info@unihunt.cz

Přehled mentorů

Profily mentorů

 

Michal Maňák (Linkedin - Blog)

Hledáte způsob, jak proniknout do UX nebo jak posunout své designové schopnosti? Vím, že je to složité a sám jsem na začátku své kariéry zažil, jak užitečné a důležité je mít k sobě někoho zkušenějšího (nějakého mentora), kdo vám pomůže s rozvojem, zlepšováním designových schopností a kdo vám pomůže kariéru nastartovat.

Rád bych vám nabídl možnost, jak se jako designéři rychleji posouvat a zlepšovat své schopnosti. Nechám vás nahlédnout do práce seniorního designéra a nabídnu své rady na základě zkušeností a znalostí, které jsem během své praxe získal.

Co nabízím

Komu se to může hodit

Co získáte

Něco o mně

V rámci své praxe jsem například společnosti:

Již jsem mentoroval začínající designéry ve společnosti LMC nebo jsem pomáhal s „naloděním“ nových designérů do společnosti.

Více se můžete dočíst na stránce O mně nebo na mém LinkedIn profilu.

Napište mi

Pokud vás mentoring zaujal a chtěli byste získat více informací nebo se mnou začít spolupracovat, napište mi zprávu na email@manakmichal.cz a domluvíme se na dalším postupu.